آشنایی با مراحل ترخیص کالا از گمرک

واردات و صادرات و به طبع مراحل ترخیص کالا از گمرک یکی از مهمترین امور بازرگانی در هر کشوری محسوب می شود. داشتن دانش و تجربه کافی در امور مربوط به ترخیص کالا در پیشبرد کار بسیار اهمیت دارد تا جایی که این شغل به عنوان رشته های دانشگاهی تدریس می شود. شرکت های معتبری همچون شرکت ترخیص کالای سلطان تجارت بازرگان خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می دهند.  برای تبدیل شدن به یک ترخیص کار گمرک لازم است تا فرد در  آزمون ترخیص کار گمرک که هر ساله برگزار می شود شرکت نمایید.
این مقاله صرفا جهت آشنایی شما با امور ترخیص کالا می باشد، لذا سعی شده تا خیلی خلاصه و مفید مهمترین مفاهیم این فرآیند مهم را به شما آموزش دهیم. در تصویر زیر چارت ترخیص کالا را به صورت خلاصه و مفید مشاهده می نمایید.
مراحل ترخیص کالا از گمرک

این مراحل در زیر برای شما لیست شده است.  صفر تا صد ترخیص کالا از گمرک را می توانید در مقاله " مراحل ترخیص کالا " در سایت شرکت ترخیص کار سلطان تجارت بازرگان مطاله نمایید.

  1. انجام اظهار کالا در سامانه ELP
  2. احراز هویت
  3. تعیین مسیر کالا
  4. انجام اقدامات کنترل کالا
  5. اخذ مجوزهای لازم برای ترخیص
  6. بررسی هزینه ها و راستی آزمایی
  7. صدور سند ترخیص
  8. دریافت مجوز انبار برای بارگیری
  9. خروج و ترخیص کالا از گمرک

واردات کالا یک تجارت بین المللی بسیار مهم می باشد و در صورتی که طبق قوانین و مراحل وضع شده انجام شود می تواند سودهای کلانی را برای تجار به همراه داشته باشد. شرکت سلطان تجارت بازرگان از شرکت های فعال در زمینه ترخیص کلیه کالاهای وارداتی و صادراتی از گمرک می باشد که با دارا بودن تجربه و سابقه ی بالا تضمین انجام روند واردات کالا به مرزهای داخلی را بدون هیچ گونه مشکل و صرف هزینه ی بالا می دهد. در این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر شما مراحل واردات کالا به طور کامل توضیح داده ایم.

شماره تلفن  ترخیص کار گمرک

با توجه به آنچه در بالا به آن اشاره شد مراحل و روندی که باید برای ترخیص کالا از گمرکات ایران طی شود نیازمند تجربه و تخصص و دریافت مدرک تایید شده آن می باشند. بدون استفاده از ترخیص کار گمرک به طور قطع می توان گفت که کار ترخیص کالای شما در مدت زمان بیشتر و با هزینه بیشترصورت خواهد گرفت. لذا پیشنهاد می کنم برای انجام چنین کارهایی حتما با کارشناسان ترخیص کار و شرکت های ترخیص کالا مانند سلطان تجارت بازرگان مشاوره نمایید. در صورت نیاز می توانید به سایت این شرکت مراجعه نمایید یا با شماره های رزیر تماس حاصل  فرمایید.

 

09121995406 - 

02122855902 -

02128111034

 

 


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال shoray daneshamizy کلاس یوس ۲۰۲۳ با یونی لند Engineer For Life طراحی سایت فروشگاهی کودک ایمن_ناجی فردا نویسه در و مادر احســــــاس پنــــــــهان مستر سوغاتی بک لینک طوری